Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Güzel ve En Yeni Silah Oyunları Oynayın
#1
En Güzel Silah Oyunları Oynayın
 
Her erkek çocuğu hayatının bir evresinde silah oyunu oynamıştır, hata bu oyunlar o kadar ilgi çekici ki bir çok yetişkin birey de oynamaktadır. Silah oyunlarını temelde iki kategoride tanımlayabiliriz. Bunlar: FPS ve RTS silah oyunlarıdır.
 
First Person Shooter (FPS) oyunları strateji oyunlarıdır. Bir çok insan, bu tarz silah oyunları oynayan insanların şiddet ve öldürmekten hoşlandıkları fikrine kapılırlar, fakat bu durum gerçekten böyle değildir.  Nasıl ki gerçek dünyada insanlar paintball oynuyorsa, dijital dünyadaki silah oyunlarını oynamalarının sebebi de budur. Hızlı tempolu ve aksiyon dolu bir ortamda vakit geçirip strateji ve oyun berilerini kullanarak eğlenmek istiysen insanların tercih ettiği oyun türüdür.
 
CS GO Oyna ve eğlen! En güzel silah oyunlarının yanı sıra sitemizin en popüler ve vazgeçilmez oyunu CS GO oyunu'dur. Sürekli yeni bölümler eklenir ve oyunlarımız ileri teknoloji araçlarına göre tasarlanmıştır. Sizde bu harika oyunu oynamak için ne bekliyorsunuz?
 
Geçek zamanlı Strateji yani RTS oyunlarının temeli geliştirilebilir ve kullanılabilir stratejiler üretmeye dayalıdır. Silahlar bu stratejileri geliştirmeniz için birer araç olarak kullanılır.
 
Silah oyunlarının bir çok farklı türü vardır ve bu oyunların en iyi tarafı beyninizin strateji, reaksiyon süresi ve iyi motor becerileri ile ilgili kısımlarını aktif bir şekilde kullanmasıdır. Beyninizi aktif bir şekilde kullanırken eğlenebileceğinizi belki de aklınıza daha önce hiç gelmedi. Eğer sizde aksiyon dolu, strateji oyunlarını seviyorsanız silah oyunları ile ilgili ilginizi çekebilecek bir çok eğlenceli oyun bulabilirsiniz.
 
En güzel ve yeni silah oyunları sadece silahoyun.com oyun sitesinde! Herkese iyi eğlenceler dileriz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi